REDBOARD YALITIM SİSETEMLERİ

 

  ED STRAFOR 2010 yılından beri, Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan ve bölgesinde yalıtım ürünleri imalatında öncülük yaparak sektörüne yön veren bir kuruluştur.

    Yıllık 400.000 m² üretim kapasitesi, 2000 m² kapalı, 8000 m² açık alanda üretim yapan son teknoloji ürün parkına sahip tesisi ile bölgenin en büyük tedarikçilerinden birisidir.

    TS EN 13163 standartlarına göre üretim yapan ED STRAFOR, kaliteyi ön planda tutan üretim anlayışı, her geçen gün artan ürün çeşitliliği ve alanında uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam etmektedir.

    ED STRAFOR 2011 yılı içinde de markalaşma sürecini devam ettirerek mantolama yalıtım levhalarında REDPOR, EPS, BOARD ürünlerde REDBOARD, ambalaj ürünlerinde REDBOX, dekoratif ürünlerde DECORED ve yapı kimyasallarında REDTHERM markası altında inşaat sektörüne üretim yaparken, buna paralel olarak bölgenin tek dekorasyon ürünleri üretiminin temellerini atarak, tavan kaplamaları, lamba göbeği ve enjeksiyon kutu imalatına başlamıştır.

 

Detaylı bilgi için Web sitesini ziyaret edin.