Rediks

Rediks

REDİKS YALITIM PAZARLAMA

ED Strafor 2010 yılı Ekim ayında Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde 2000m² si kapalı olmak üzere 8000m² alan üzerinde EPS (Expandable Polystyren=Genleştirilebilir Polistiren) ısı yalıtım sistemleri ve ambalaj malzemeleri üretimine başlamıştır. 

2011 yılında dekorasyon alanında bölgedeki eksikliği fark eden firmamız EPS sektörüne paralel olarak tavan kaplamaları ve lamba göbeği ürünlerini bölgede üreten tek firma olma onuruna sahip olmuştur.

ED STRAFOR 2011 yılı içinde de markalaşma sürecini devam ettirerek mantolama yalıtım levhalarında REDPOR, EPS, BOARD ürünlerde REDBOARD ve İKS XPS, ambalaj ürünlerinde REDBOX, dekoratif ürünlerde DECORED ve yapı kimyasallarında REDTHERM markası altında inşaat sektörüne üretim yaparken, buna paralel olarak bölgenin tek dekorasyon ürünleri üretiminin temellerini atarak, tavan kaplamaları, lamba göbeği ve enjeksiyon kutu imalatına başlamıştır.

1 Mayıs 2013 tarihinde yaşadığımız acı yangın tecrübesine rağmen firmamız kısa süre içerisinde 15 Eylül 2013 tarihinde tekrar üretime başlamış, kapalı alanını 6000 metrekareye çıkararak yıllık 250.000m³ üretim kapasitesiyle bölgenin önde gelen firmalarından birisi olmayı kısa sürede başarmıştır. Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle Redboard Isı Yalıtım Sistemleri, bölgesinde başarı sağlamanın yanı sıra kısa sürede 35 ilde 100’e yakın bayiliğini oluşturmuştur.

Firma, markalaşma sürecini devam ettirerek EPS, BOARD ve REDİKS  ürünlerde REDBOARD, ambalaj ürünlerinde REDBOX, dekoratif ürünlerde DECORED , yapı kimyasallarında İKS ve kimya sektöründe REDİKS markası altında inşaat sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir. Halihazırda; EPS levha, söve, board, balık kutusu, köşe taşı, kartonpiyer, tavan kaplama, lamba göbeği ve M çıta gibi yalıtım, ambalaj, dekoratif amaçlı ürünler ve inşaat boyaları üreten firma, üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaktadır.

Kaliteyi her zaman ön planda tutan ED Strafor güçlü satış ağı ve üretim gücüyle ilk yılında Türkiye’nin her bölgesinde aranan firma olmayı başarmıştır. Firma, sektördeki gelişmelere paralel olarak yatırımlarını sürdürmektedir.

Firmamız; kalite odaklıdır, müşteri önceliklidir, rekabetçidir ve değişime öncülük eder. Çalışmayı ibadet kabul eden bir bakış açısıyla, EPS ürün pazarına ve dolayısıyla güzel ülkemize fayda sağlamaya devam etmektedir.

TS EN 13163 standartlarına göre üretim yapan ED STRAFOR, kaliteyi ön planda tutan üretim anlayışı, her geçen gün artan ürün çeşitliliği ve alanında uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam etmektedir.

BUGÜNKÜ DURUM
Kaliteyi her zaman ön planda tutan ED Strafor güçlü satış ağı ve üretim gücüyle ilk yılında Türkiye’nin her bölgesinde aranan firma olmayı başarmıştır. Firma, sektördeki gelişmelere paralel olarak yatırımlarını sürdürmektedir.