İKS Yalıtım ve Dekorasyon

Rediks

İKS Yalıtım ve Dekorasyon

İnşaat dekorasyon sektöründe 2007 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız her zaman kalite ve güveni ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Bugün IKS markası ile satışa sunduğumuz hazır kartonpiyer ve dış cephe elemanları, uygulama kolaylığı uzun ömür ve fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir üriün olmuştur.Bölgenin gereksinimi olan ısı yalıtım sistemlerindeki talebi gören firmamız üretim gamını genişleterek bölgede kazandığı haklı itibarın onurunu yaşamaktadır. Firmamız yakın tarihte başlamış olduğu YAPI KİMYASALLARI, XPS üretimi ile de müşterilerine Eksiksiz hizmet, tam paket, tam memnuniyet Sunmayı görev edinmiştir. Üretmiş olduğumuz ürünlerimiz (EPS ve XPS) bilgisayar kontrollü CNC makinelerde söve, kartonpiyer olarak işlemekteyiz Aynca Standart ürünlerin haricinde kişisel isteklere göre özel üretimlerle de Müşterilerimizin hayallerini paylaşarak müşteri memnuniyetini on plana çıkartmaktayız.

Hızla büyüyen ve kurumsallaşan firmamız yaşamın değerini bilerek dünyaya değer katar vizyonuyla ülkesine ve halkına hizmet üretmeyi amaç edinmiştir.
Firmamızın üretmiş olduğu ürünlerin üretimi ve satışı ile ilgili olarak ISO 9001: 2008 Kalite yönetim Sistemi Sertifikas11 ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ve OHSAS 18001: 2007 Iş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

Ene kar çevreyi ve enerji tasarrufuna onem verenler için üretilmiştir.